قبل از این گفته شده بود که وی در وبلاگ خود در مقاله‌ای نوشته بود فیلم جدید دنی گویل کشور هند را بصورت یک کشور جهان سومی کثیف نشان می‌دهد اما باچان در یک گفت‌وگوی رسمی گفت که چنین دیدگاهی درباره فیلم «میلیونر زاغه‌نشین» ندارم.
وی در ادامه این مصاحبه اعلام کرد: آنچه که به نقل قول از وی درباره فیلم منتشر شده، در حقیقت صحبتی است که یکی از خوانندگان وبلاگ وی در پاسخ نوشته‌های او نوشته بود و این نوشته ارتباطی به وی ندارد.
با این حال آمیتاب باچان نظری درباره فیلم «میلیونر زاغه‌نشین» در این گفت‌وگو نداد.
«میلیونر زاغه‌نشین» که محصول مستقل سینمای انگلیس است توسط دنی بویل کارگردانی شده و کل صحنه‌های آن در شهر بمبئی رخ می‌دهد.
«دنی بویل» برای ساخت فیلم خود سال قبل به بمبئنی سفر کرد و این فیلم را با حضور بازیگران و عوامل هندی ساخت.
«میلیونر زاغه‌نشین» هفته قبل در مراسم گلدن گلوب جوایز بهترین فیلم و کارگردان را در رشته درام دریافت کرد و به احتمال زیاد یکی از رقبای اصلی اسکار در ماه آینده برای دریافت جوایز مهم آن خواهد بود.
آآر رحمان آهنگساز سرشناس سینمای هند که موسیقی متن میلیونر زاغه‌نشین را ساخته است هفته قبل در مراسم گلدن گلوب جایزه بهترین موسیقی را از آن خود کردند.
صنعت سینمای هند از موفقیت عظیم «میلیونر زاغه‌نشین» بسیار خوشحال شد و رسانه‌های گروهی از این فیلم انگلیسی به عنوان یک محصول هندی اسم بردند.
«آمیتاب باچان» مطرح‌ترین و مشهورترین بازیگر سینمای هند است که هر اظهار نظر او سروصدای زیادی در هند به پا می‌کند.
بدین ترتیب انتقاد وی از «میلیونر زاغه‌نشین» بازتاب وسیعی در هند داشت و بصورت تیتر اول رسانه‌ای درآمد.تاريخ : پنجشنبه ۳ بهمن ،۱۳۸٧ | ۱٢:۱۳ ‎ب.ظ | نویسنده : siamak maleki | نظرات ()

  • قالب وبلاگ
  • اس ام اس
  • گالری عکس