کارینا دختر آرام فیلم "پناهنده"،دختر پر شور و هیجان و زیبای فیلم Mujhe Kuchh Kehna Hai،بازیگر توانای فیلم  Jab We Met و بازیگر پر انرژی و سایز صفر فیلم Tashan با اندام متناسب و سایز صفرش نظر سیلور استالونه را به خود جلب کرده است.

همه القاب بالا برای به تصویر کشیدن نمودار موفقیت کارینا در بالیوود و تبدیل شدن وی از یک بازیگر نه خیلی مطرح به بازیگری حرفه ای و سرشناس کافی است.
کارینا که به خاطر بازی در فیلم تاشان خیلی لاغر کرده  و صورت اش خیلی استخوانی شده بود به تازگی حتی بدون اینکه خانواده اش متوجه شوند توانست دوباره به وزن ایده آل خود برسد و دوباره اندامی متناسب و نه لاغر داشته باشد.

کارینا اکنون مشغول بازی در فیلم اخیر ساجد نیدوالا به نام Kambakht Ishq می باشد.در این فیلم بازیگر مطرح هالیوود سیلور استالونه نیز حضور دارد.به نظر می رسد سیلور از کارینا خیلی خوشش آمده و کارینا نیز در هنگام فیلمبرداری در پشت صحنه دائما در کنار سیلور دیده می شود.
حتی یکبار کارینا سیلور را بوسیده  و این موضوع باعث رنجش سیف علی خان شده است شاید این موضوع برگ برنده کارینا برای ورود به هالیوود باشد.
اگرچه بازیگر هیکلی هالیوود در گفته هایش با رسانه ها از تمام بازیگران زن بالیوود که خیلی خوش اندام و خوشگل هستند، تعریف کرده است اما انگار این کارینا بوده که اینقدر وی را تحت تاثیر قرار داده  و باعث این همه تعرف و تمجید شده است.

بعد از ملاقات کارینا و سیلور شایعات حضور کارینا در فیلم های هالیوود در همه جا شنیده می شود.اما انگار نه انگار این شایعه دارد به واقعیت تبدیل می شود.چون بعضی از کمپانی های فیلمسازی هالیوود شروع به بررسی کارینا و توانائی های او کرده اند.

اما انگار کارینا کاپور خیلی راز دارد است و تصمیم ندارد تا زمانی که این موضوع عملی نشده درباره آن صحبتی نکند.تنها جمله ای که در همین زمینه از وی شنیده شد این بود که کنون زمان آن فرا رسیده که در های بالیوود را به روی عرصه جهانی بگشائیم.و اینکه هر چیزی ممکن است اتفاق بیافتد .هیچ چیز نشدنی نیست.و من تلاشم را در این زمینه می کنم.
انگار واقعا کارینا در حال نزدیک شدن و رسیدن به آن هدفی است که سالیان دراز برایش در تلاش بوده است.
نه تنها کارینا در آستانه ورود به هالیوود می باشد بلکه چندی پیش نیز یکی از مجلات بین الملل عکس وی را بروی جلد اصلی خود چاپ کردوگفتنی است که آرایشگر نیکل کیدمن کارینا را برای این عکی آرایش کرد و عکاس معروف ترور لیتون از وی عکس گرفت.
تمام طرفدارا ن کارینا بی صبرانه در انتظار شنیدن خبرهای خوب در مورد ورود وی به هالیوود هستند.
باید دید وی در فیلم های هالیوودی چه ظاهری خواهد داشت.شاید کارینا دوباره مجبور باشد به همان کارینای خیلی لاغر و استخوانی تبدیل شود.نظر شما چیست؟تاريخ : پنجشنبه ۳ بهمن ،۱۳۸٧ | ۱٢:۱٩ ‎ب.ظ | نویسنده : siamak maleki | نظرات ()

  • قالب وبلاگ
  • اس ام اس
  • گالری عکس