تام هنکس» با یک فیلم وسترن جدید دوباره به غرب وحشی برمی‌گردد. «بانی لیک» کار جدید این بازیگر یک درام وسترن است که برای نمایش در تابستان سال آینده آماده می‌شود.کارگردانی این فیلم را «بری لوینسن» به عهده دارد که قبل از این با کار پرفروش «غرب وحشی وحشی»، ژانر وسترن را تجربه کرده است.
«بانی لیک» با نگاهی به قصه کتاب «لاری مک مورتی» ساخته شده، کتابی که منتقدان ادبی آن را تحسین کرده و از آن به عنوان نمونه‌ای درخشان از یک اثر ادبی اسم برده‌اند.
لوینسن تلاش کرده در فیلم خود این زبان ادبی یگانه را حفظ کرده و از آن به عنوان یک نیروی کمکی خوب، برای تعریف قصه‌اش استفاده کند.
هنکس در قصه فیلم در نقش «ست سلی» ظاهر می‌شود. او یک گاوچران زحمتکش است که می‌خواهد شرایط خوب و مناسبی برای زندگی خانواده‌اش فراهم کند.
خط اصلی قصه فیلم سفر او و خانواده‌اش را از منطقه بانی لیک در ایالت میسوری تا چراگاه‌های فیل کیارتی در ایالت وابومینگ دنبال می‌کند.
این سفر که با سختی و مرارت‌ زیادی همراه است با کمک دلیجان و قایق‌های الیافی صورت می‌گیرد.
قصه فیلم از نگاه دختر پانزده ساله خانواده به نام‌ شای تعریف می‌شود. او تعریف می‌کند که چگونه با خرس‌های گریزلی، آب و هوای توفانی و سرخپوست‌ها برخورد می‌‌کنند و در طول را، با یک کشیش و یک سرخپوست مهربان دوست می‌شوند.
«جولین مور» هم یکی از نقش‌های مهم فیلم را بازی کرده است.
تام هنکس تابستان امسال قسمت دوم «رمز داوینچی» به نام «فرشتگان و شیاطین» را روی پرده سینماها داشته است. این فیلم تاکنون در سطح جهانی حدود 300 میلیون دلار فروش کرده است.
فیلم که براساس قصه کتاب پرخواننده «دن براون» ساخته شده، نام «ران هاوارد» را به عنوان کارگردان برخود دارد.
هنکس تا قبل از پایان سال جاری میلادی قسمت سوم انیمیشن کامپیوتری «قصه اسباب‌بازی» را روانه پرده سینماها می‌‌کند.
در این فیلم او به جای کاراکتر «اندی» صحبت کرده که یک عروسک گاوچران است و با عروسک دیگری به نام «باز» که یک آدم فضایی است، رقابت دارد.
دو قسمت قبلی این انیمیشن با استقبال زیاد تماشاگران روبرو شده‌اند و برای قسمت سوم آن هم پیش‌بینی چنین استقبالی می‌شود. به ویژه این که قرار است نسخه‌های سه بعدی آن هم به روی پرده سینماها برود.تاريخ : دوشنبه ۱ تیر ،۱۳۸۸ | ۱۱:٢٧ ‎ق.ظ | نویسنده : siamak maleki | نظرات ()

  • قالب وبلاگ
  • اس ام اس
  • گالری عکس